با یک تاخیر نسبتاً زیاد در بروزرسانی دوباره به خدمت شما رسیدم با یک موضوع جالب دیگه، راستش چند سال قبل (سال 88) بود که با جیره کتاب توسط پسرخالم آشنا شدم. همون اول خیلی مشتاق شدم نسبت بهش چون واقعا یک کار تازه و جدید بود.

در رابطه با توضیح جیره کتاب طبق توضیح خودش باید گفت که : 

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که سال تا سال فرصت نمی‌کنید سری به یک کتابفروشی بزنید یا اصلا با "کتابفروشی رفتن" مشکل دارید و در آن محیط احساس راحتی نمی‌کنید، شاید "جیره کتاب" بتواند مشکل‌تان را حل کند.

عضویت در "جیره کتاب" مثل آبونه شدن یک مجله است. شما با پرداخت حق عضویت این طرح به صورت ماهیانه یک کتاب از طریق پست دریافت خواهید کرد و به این ترتیب امکان می‌یابید تا "لذت خواندن" را تجربه کنید.

خب دلایل من اون موقع برای عضویت تو این سیستم این بود که اول میخواستم این طور سیستمی رو تجربه کنم و در مرحله بعد اینکه هر ماه یک کتاب براساس علایقت بیاد که خودت اونو انتخاب نکرده باشی و تا موقع باز کردن بسته ندونی چه کتابی هست مثل یک اتفاق غیر منتظره (سوپرایز) هست.

نوع جیره کتابی که من توی اون عضو بودم، جیره کتاب ماهیانه بود. جیره کتاب هر ماه برای من یک کتاب می فرستاد و هزینه کتاب + 500 تک تومنی رو به هزینه کتاب بابت بسته بندی و هزینه پست اضافه می کرد (واقعا مفت بود!).

اما من حدود یک سال عضو این سیستم بودم (یک سال و یک ماه). اما بعد بخاطر نزدیک شدن به کنکور (که البته بهونه بود!) جیره کتاب رو متوقف کردم تا همین چند وقت پیش که دوباره در سیستم عضو شدم.

البته قدیم که ما عضو بودیم سیستم اینترنتی خاصی نبود ما فقط فرم علاقه مندی رو اینترنتی پر می کردیم.

اما حالا اینترنتی میشه حساب کاربری رو شارژ کرد لیست کتاب های ارسال شده رو دید، میشه در مورد کتاب های ارسال شده نظر داد.

خلاصه جیره کتاب خیلی مورد علاقه من هست و از تمام کسانی که این سیستم رو راه اندازی کردن هم تشکر میکنم مخصوصا جناب آقای مانی شهریر که واقعا یک شخص دوست دار کتاب هستند و بعد 3-4 سال که من دوباره عضو شدم هنوز اطلاعات کتاب های من و حتی پرداخت های من رو داشتن و در سیستم جدید درج کردند.

پیشنهاد میکنم حتی یک ماه آزمایشی در این سیستم عضو بشوید. ضمناً جیره کتاب فقط هزینه کتاب رو + 1600 تومان (بابت پست و بسته بندی از حساب شما کم میکنه که واقعا عالی هست.)